Od wielu lat internet stanowi cenne źródło wiedzy.

Mając jednak ograniczone zasoby czasowe oraz wiedząc, że nie wszystkie treści są wartościowe, zdaliśmy sobie sprawę, że bardzo ostrożnie należy podchodzić do tego, co przyswajamy, czyli do wartości i jakości informacji. Mowa tutaj nie tylko o artykułach, ale także treściach video i audio.

Zastanawialiśmy się nad tym, co by było, gdyby można było stworzyć społeczność osób zainteresowanych tematyką rozwoju osobistego i motywacji, która będzie polecać sobie wzajemnie wartościowe treści wyszukane w sieci.
Zastanawialiśmy się także nad tym, co by było, gdyby polecane treści stawały się podstawą do wymiany doświadczeń i przemyśleń.
Wreszcie, co by było, gdyby dodatkowo wspomóc się odrobiną motywacji pod postacią złotych myśli osób, od których warto się uczyć.
Gdyby taka platforma była miejscem otwartym dla każdego, bez opłat i abonamentów, a do tego promując dobre treści, nie kradłaby oglądalności innym stronom www, portalom oraz blogom, a wręcz przeciwnie – zachęcałaby do przejścia pod wartościowe adresy w sieci. Dzięki temu autorzy, którzy zasługują na uwagę mogliby trafiać do szerszego grona odbiorców.

Postanowiliśmy sprawić, by takie miejsce zaistniało w sieci.
Mamy nadzieję, że więcej osób będzie podzielać naszą wizję.
Mamy również nadzieję, że z czasem powstanie tutaj społeczność, która będzie nastawiona na wspólny rozwój.
Dlatego właśnie powstał portal StacjaInspiracja.pl.
„Pociąga nas rozwój” to slogan, który najlepiej odzwierciedla ducha, którego chcemy tchnąć w niniejsze miejsce w sieci.
Interesuje nas dzielenie się wartościową wiedzą, zachowując przy tym odpowiedni poziom kultury.

Dlatego zapraszamy Cię już teraz – dołącz do nas i dziel się z nami wartościową wiedzą!

Pozdrawiamy
Zespół StacjaInspiracja.pl